Content Studio


Bond Content Studio ekibi, markaların, ürünlerin ve kampanyaların ihtiyaçlarını odağına alarak to-the-point içerik stratejileri belirler, platforma uygun içerik kurguları oluşturur ve süreç takibi yaparak doğru içeriklerin üretimini sağlar.

Markaların hem kampanya hem de ürün geliştirme aşamalarında aktif rol oynayan ekip, birçok farklı sektörden ürün ve kampanyanın içerik ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Metin, video ve mobil aplikasyon kurgularına ek olarak; VR video, AR gibi birçok farklı alanda inovasyona dayalı içerik üretimi ile birlikte offline süreçlerde de yer almaktadır.

Kreatif çalışmaların yanı sıra temsilcisi olduğu yayıncıların kitle, içerik ve performans analizlerleriyle beraber uzun vadeli iyileştirme çalışmalarını yürüterek bir anlamda danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

Samsung Galaxy Bizz


Galaxy Bizz, Samsung kullanıcıları için özel hazırlanmış yayınlar ve uygulama tavsiyelerinin yanında daha birçok farklı zengin içeriği de kullanıcılarına sunan bir mağaza öncesi referans uygulamasıdır. Uygulamanın içerik stratesini belirleyerek editör ekibimizle beraber içerik yönetimini sağlıyoruz.