We are driven by creative.

Who We Are


2015 yılında İstanbul’da kurulan Bond Digital; partnerlik yaptığı yayıncılarla beraber markaların reklam ve pazarlama alanındaki ihtiyaçlarını doğru anlayan ve bu ihtiyaçlara uygun çözümler üreten bir teknoloji şirketidir.

Partnerlik yaptığı yayıncıların dijital pazarlama dünyasına entegrasyonunu sağlayan Bond Digital, Türkiye’deki 26 medya planlama ajansıyla birlikte çalışarak doğru reklam verenle doğru yayıncıyı buluşturur.

Bu pazarlama odaklı buluşmanın sonucunda yazılım, tasarım ve içerik projelerinin yanı sıra; mobil ve VR uygulamalar, 360° prodüksiyon ve oyunlar gibi heyecan verici birçok yeni nesil sonuç ortaya çıkar.

Bond Digital, partnerlerinin, sınırları her gün gelişen dijital pazarlama dünyasıyla beraber büyüyüp gelişmesi adına onlara; tasarım, yazılım, seo, operasyon ve reklam teknolojileri konusunda destek verir.

Partnerlerine global standartlarda yayıncılık yapabilmesi adına JW Player ve Smart Ad Server ürünlerinin Türkiye temsilciğini gerçekleştirir. Bununla beraber Google Adsense, Adx ve SSP servisleriyle yayıncılarının programatik dünyada yer almasını ve büyümesini sağlar.

Bond Digital, Hem saha operasyonları hem de teknoloji entegrasyonlarıyla partnerlerinin dijital pazarlama dünyasında sürdürülebilir büyümelerini amaçlar.